پوکه معدنی چیست
مقالات

پوکه معدنی چیست و چگونه تشکیل می‌شود؟

پوکه معدنی چیست؟ شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که پوکه معدنی چیست؟ پوکه معدنی یک سنگ بسیار خاص با ویژگی‌های منحصر به فرد است. امروزه از پوکه معدنی استفاده های فراوانی می‌شود. در این نوشته سعی داریم جواب این سوال را پاسخ دهیم که پوکه چیست؟

ادامه مطلب »
پوکه بادامی
مقالات

پوکه بادامی چیست و چه ویژگی‌ها و کاربردهایی دارد؟

پوکه بادامی یکی از انواع پوکه معدنی است. پوکه معدنی قروه انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی‌ها و کاربردهای متفاوتی دارند. پوکه بادامی، عدسی، نخودی، مخلوط و ماسه‌ای از مهم‌ترین انواع پوکه می‌باشند.
نوع بادامی به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد در ساختمان سازی، کشاورزی، عمران و راه‌سازی و… کاربردهای متعددی دارد. برای آشنایی کامل با این پوکه تا انتهای این نوشته با پوکه برتر همراه باشید.

ادامه مطلب »
انواع پوکه معدنی
مقالات

انواع پوکه معدنی و ساختمانی

انواع پوکه معدنی کدامند؟ پوکه های ساختمانی از چه انواعی تشکیل شده اند؟ کدام پوکه ها برای ساختمان سازی مناسب تر هستند؟ در این مقاله به همه این سوالات پاسخ داده ایم.

ادامه مطلب »
پوکه معدنی به انگلیسی
مقالات

معنی پوکه معدنی به انگلیسی چیست؟

حتما برای شما هم سوال شده که معنی پوکه معدنی به انگلیسی چیست؟ معادل پوکه معدنی در زبان انگلیسی Pumice می باشد. از آنجا که سنگ پا از پوکه معدنی تولید می شود، Pumice علاوه بر پوکه معدنی به معنای سنگ پا نیز به کار می رود.

ادامه مطلب »

آخرین مطالب