قیمت پوکه معدنی قروه در تهران (مهر 1401) – خرید پوکه معدنی قروه

قیمت پوکه معدنی

قیمت پوکه معدنی در پوکه برتر با توجه به وزن و اندازه پوکه محاسبه می شود. پوکه معدنی مورد نیاز خود را مستقیما از ما بخرید. خرید مستقیم و بدون واسطه یکی از دلایل قیمت های ارزان و اقتصادی پوکه برتر است.

ما با استخراج پوکه معدنی قروه از معادن خودمان و فروش مستقیم آن به شما تمامی واسطه ها را حذف کرده ایم تا بهترین و منصفانه ترین قیمت پوکه معدنی را به شما ارائه دهیم.

برای خرید، سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
شماره موبایل:

فهرست عناوین

قیمت روز پوکه معدنی در تهران (مهر ماه ۱۴۰۱)

قیمت پوکه معدنی در تهران در جدول های زیر به طور کامل نشان داده شده است. جدول اول مربوط به قیمت پوکه درجه 1 و جدول دوم مربوط به قیمت پوکه درجه 2 می باشد.

قیمت پوکه درجه یک: (حتما تماس بگیرید)

نوع پوکهواحد اندازه گیریقیمت پوکه (تومان)
بادامی1 متر مکعب90,000
عدسی1 متر مکعب110,000
نخودی1 متر مکعب110000
مخلوط1 متر مکعب100,000
فندقی1 متر مکعب50,000
ماسه ای1 تن50,000
سنگ پا هرمی1 عدد400
سنگ پا دستگاه1 عدد300
قیمت پوکه درجه 1

قیمت پوکه درجه دو: (حتما تماس بگیرید)

نوع پوکهواحد اندازه گیریقیمت پوکه (تومان)
بادامی1 متر مکعب70000
عدسی1 متر مکعب90,000
نخودی1 متر مکعب90,000
قیمت پوکه درجه 2

خرید پوکه قروه

خرید پوکه معدنی قروه از معدن همیشه ارزان‌تر و به صرفه‌تر است. پوکه برتر با اراپه بهترین پوکه‌های بادامی، عدسی و نخودی نیازهای طیف وسیعی از خریداران را پوشش داده است.

برای خرید پوکه قروه کافی است با شماره زیر تماس بگیرید. کارشناس فروش ما آماده ارائه مشاوره رایگان و دریافت قیمت روز پوکه معدنی به شما عزیزان می‌باشد.

برای خرید، سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
شماره موبایل:

عومل موثر بر قیمت پوکه معدنی قروه

عوامل زیادی هستند که بر قیمت پوکه قروه اثر گذار هستند. اما مهم ترین عامل خرید از واسطه ها است. هنگامی که از واسطه ها خرید می کنید همیشه قیمت بیشتری باید بپردازید.

اما با خرید مستقیم پوکه از پوکه برتر واسطه ها را حذف کرده و بهترین و منصفانه ترین قیمت پوکه را تجربه می کنید. علاوه بر این، موارد زیر نیز بر قیمت پوکه اثر می گذارند.

وزن پوکه

اولین عامل در تعیین قیمت این محصولات میزان وزن پوکه است. این وزن معمولا بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. البته با واحد کیلوگرم نیز می توان قیمت پوکه را تخمین زد. اما استفاده از متر مکعب معمول تر است. استثناهایی نیز در این زمینه وجود دارد. به عنوان مثال قیمت پوکه ماسه ای را بر حسب تن محاسبه می کنند.

نوع پوکه

قطعا نوع پوکه ای که قصد خرید آن را دارید بر قیمت پوکه معدنی تاثیر می گذارد. همه انواع پوکه ها هم قیمت نیستند. پس قیمت پوکه به این بستگی دارد که چه نوعی از آن را بخواهید: نخودی، فندقی، عدسی، بادامی، ماسه ای یا مخلوط؟

هزینه باربری

یکی دیگر از نکاتی که باید مدنظر داشت هزینه باربری و حمل و نقل پوکه است. این مورد نیز به این بستگی دارد که چه مقدار پوکه خریداری می کنید و مسافت مورد نظر چقدر است.

نوع بسته بندی

عامل دیگری که بر قیمت نهایی پوکه تاثیر دارد نوع بسته بندی آن است. نوع بسته بندی در کنار هزینه باربری و ارسال محاسبه می شود.

کیفیت پوکه معدنی

شاید مهم ترین عامل در تعیین قیمت پوکه ساختمانی و معدنی، کیفیت آن باشد. اگر پوکه ای که خریداری می کنید وزن سبک تر، تخلخل بیشتر و چگالی کمتری داشته باشد، کیفیت بالاتری دارد. و در نتیجه قیمت آن نیز از پوکه های بی کیفیت و بی ارزش بیشتر خواهد بود.

ما در پوکه برتر با کیفیت ترین و بهترین پوکه قروه را با بهترین قیمت به شما ارائه می دهیم. کافی است با ما تماس بگیرید.

برای خرید، سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
شماره موبایل:

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.